Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunu internet üzerinden soran çok fazla insan olduğunu biliyoruz. Pek çok kişi, gizli ilimlerde en trend sorunun bu olduğundan emin olabileceği kadar reel araştırma yürütmektedir. Elbette bizler de bunu fark ederek, bu konuda nelere dikkat etmeli ve bu soruyu hangi amaçlar ile sormalısınız konusuna açıklık getirmek istedik.

Aşk büyüleri, büyü üzerinde tam bilgi ve hakimiyeti olmayan kimse tarafından başarılı şekilde yapılamaz. Elbette yapılması denenebilir ya da bunun üzerinde zaman harcanabilir. Ancak büyü, bir durum yaratmak için değil var olan bir duruma şekil vermek için yapılır. Yani var olan enerjinin, türü ve amacı değiştirilir. İnsanlar, yüksek manevi enerjiye sahip oldukları için insanlar arasında büyünün tutması ihtimali de kesine yakıntı. Fakat bu enerji ile bilinçsizce oynanması durumu, tüm karma ve kaderinizi kötü yönde değiştirebilir. Temel anlamda nasıl yapıldığında dair bazı şeyleri sizinle paylaşacağız ancak bunlar deneme yapabilmeniz için yeterli olmayacaktır. Sizlere tavsiyemiz, gizli ilimleri sadece üstatlarından öğrenmeniz ya da onlar aracılığı ile uygulamanızdır.

Aşk Büyüsü Yapımında Neler Kullanılır?

Aşk büyüsü yapımında, son derece nadir bulunan ya da ulaşılması zor şeyler ile yapılır. Bazı hayvanların taze derileri, bazı çok nadir bulunan bitkiler bunlara örnektir. Özellikle büyü yapımında kullanılan pek çok şeyin taze ve saf olması gerekliliği, bu işlemleri herkesin yapabilmesinin önüne geçmektedir.

Örneğin altın veya gümüş tozu kullanılıyorsa, bu toz ve altının hiç işlenmemiş ve doğadan alındığı gibi kullanılması gerekir. Büyüler, sentetik maddeleri kabul etmez. Çünkü sentetik maddelerin frekansı, doğal ya da işlev sahibi değillerdir. Aynı şekilde nadir bulunan orkideler, safran, bazı ağaçların kabukları ve benzeri sayısız malzemeye ihtiyaç duyuyor olabilir.

Aşk büyüleri üzerinde danışmanlık almak istiyor iseniz, sadece hocamız gibi alanında uzman kişilerden yardım alınız. Bu yolda kendinizi kaybetmemek ve arzularınıza hızlı erişmek için uygulayabileceğiniz en doğru yol budur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here