Kara Büyü Belirtileri

Kara büyüler, her zaman ifade edildiği gibi negatif enerji yoğunluğu ile yapılmaktadır. Şöyle ki, hiçbir enerji yoktan var edilememektedir. İnsanların, bir enerjiyi var etme ya da yok etme gibi bir kuvveti olamaz. Hiçbir ilimle de bu sağlanamaz. Ancak enerji, şekil değiştirebilen bir yapıya sahiptir. Eğer var olmayan bir duygudan söz ediliyor ise, kişide o enerji nötr durumundadır. Negatife çevrilirse, kişi bu duyguyu şiddeti ve kötücül şekilde yaşayacaktır. Kara büyü belirtileri de bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Başka bir şekilde ifade etmek gerekirse, kara büyü insanın içindeki negatif duyguları açığa çıkarır. Kişi paranoya, korku, şüphe, kaygı gibi pek çok kötü durumu birlikte yaşayarak üzerinde büyük bir yükle beraber çekilmez bir stres hissedebilir.

Kara Büyülerin Kötücül Belirtileri

Kara büyülerin bazı kötücül belirtileri şu şekildedir;

  • Gerçeğe çok yakın kabuslar görülebilir. Bu kabuslar kişinin hayatı ile alakasız değildir. Tanıdığı kişiler ve yaşanan çok kötü olaylar vardır. Ancak kişi, rüyada olduğunu fark etmeyerek korku ve stresi gerçekten yaşayabilir.
  • Kafa karışıklığı ve hayattan beklentinin azalması, belirtiler arasındadır.
  • Kişinin uyku düzeni tersine olacak şekilde değişebilir. Genelde sabah ezanına kadar uyumama durumu söz konusudur.
  • Kişinin kısmeti ve şansı kapanır. Uğursuzluk sürekli peşinde gider ve hiçbir işte başarılı olamaz.
  • Bazı durumlarda kara büyü ile birlikte cin musallatı vakaları da yaşanabilmektedir.

Kara Büyülerin Belirtileri Nasıl Giderilir?

Kara büyülerin belirtilerini giderebilmek için, kişi üzerindeki negatif enerjinin şekli nötr ya da pozitif şeklinde değiştirilmelidir. Bu durum, büyü bozmanın aşamalarından ilkidir. İkincisinde, büyüyü ve yaydığı enerjiyi kökünden bitirmek gerekir. Bu aşama en zor olanıdır. Son aşmada ise kişiye bu enerjiden tekrar etkilenmemesi için büyüden korunma seansları ya da koruma büyüleri gerçekleştirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here