Büyü Kaç Günde Tutar

Büyülerin birçok farklı niyet ile yapılmaları mümkündür. Günümüzde en çok yaptırılan büyüler aşık etme niyetiyle yapılan büyülerdir. Bunun yanı sıra daha farklı niyetlere hizmet edecek etkileri olan çeşitli büyüler vardır. Yapılacak büyü ne olursa olsun büyü yaptıranların en büyük soru işaretlerinden birisi büyü kaç günde tutar sorusudur.

Büyü yaptırmayı düşünen ve böyle bir ihtiyacı olan kişiler yaptıracakları büyünün ne kadar süre içerisinde sonuç vereceğini bilmek isterler. Belli büyü çeşitleri için büyünün tutma süresini önceden tahmin etmek çok zor ve hatta imkansızdır. Fakat böyle tahminler yapılabilecek büyüler de vardır. Hatta belirli büyülerin ne kadar sürede sonuç vereceği kesin olarak bilinir.

Büyülerin Tutma Süresi Nedir

Büyülerin tutma süresinde dair soru işaretleri olan kişiler doğru yerdeler. Çünkü yazımızda sizlere büyülerin tutma süreleri hakkında çok önemli bilgilerden bahsedeceğiz. Öncelikle şunu bilmelisiniz, büyülerin tutma süreleri belirli etkenlere bağlı olarak değişime uğrayabilirler. Bu süreleri etkileyen etkenlerin neler olduklarından bahsedelim.

Büyüyü yapan medyum hocanın uzmanlık seviyesi, yapılan büyünün ne kadar sürede tutacağı konusunda büyük bir rol oynamaktadır. Büyülerin tutma süresini etkileyen bir diğer etken ise büyü yapılırken kullanılan yöntemlerin etkililiğidir. Bir büyünün kaç günde tutacağını etkileyen bir diğer şey ise büyü yapılan kişilerin karakterleri ve ruhsal yapılarıdır.

Kısa Sürede Tutan Büyüler

Büyü kaç günde tutar diye soranların öncelikle yaptıracakları büyü işlemine karar vermesi gerekir. Çünkü her büyünün farklı bir tutma süresi vardır. Kuvvetli büyülerin tutması daha kısa sürebilmektedir. Çünkü etkileri daha kuvvetli olan büyüler istenilen sonuçlara daha çabuk ulaştırabilirler. Biraz daha kuvvetsiz etkileri olan büyüler ise doğal olarak daha uzun sürede sonuç verecektir.

Büyülerin n kadar sürede tutacağını öğrenebilmek için öncelikle yaptıracağınız büyüyü yapabilecek bir medyum bulmalısınız. Doğru medyum seçimini yaparsanız büyünüz normalden daha kısa sürede sonuç verebilir. Uzman medyum hocanıza büyünüzün kaç günde tutacağı ile ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz. Yapılacak büyüye yönelik spesifik sorular sorarsanız daha net yanıtlar alabilirsiniz. Bu sayede büyünün kaç günde tutacağını öğrenebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar aşk büyüsü yaptırcam sevdiğim kişi beni sevsin diye ama kısa sürede tutan bi büyü arıyorum bu kişinin konuştuğu biri var onlar sevgili olmadan tutması lazım ne kadar sürüyor tutması aşk büyüsünün?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here