Eşlere Hangi Büyüler Yapılır

Eşler arasında ki ilişkiler evliliğin yolunu çizen en önemli faktörlerden biridir. Bazı kişiler evlendikleri günden itibaren çok uyumlu bir çift olurken bazılarında birtakım sorunlar görülebilmektedir. Bazen bir eş çok severken diğerinin dışarıya gözünün kayması aile saadetinin derinden zedelenmesine neden olabilmektedir. Eşlere hangi büyüler yapılır gibi soruların ortaya çıkması bu gibi sorunlara dayanabilir.

Ancak yine de diğer eş ve aile tarafından evlilik kurumunun korunması adına çaba göstermesi gerekmektedir. Böyle durumlarda da en çok başvurulan yol gözü dışarıda olan eşin üzerinde büyü yaptırmaktır. Büyü yaptırmak her ne kadar dinen caiz olmasa da bir ailenin kurtuluşu açısından olumlu olarak da görülmektedir. Aileden bir üyenin daha iyi duruma gelmesi ve sevgiliye ya da eşe karşı şefkat beslemesi açısından son derece etkileyici büyüler uygulanmaktadır.

Eşe ve Sevgiliye Yapılan Büyüler

Eşe ve sevgiliye yapılan büyüler oldukça çeşitlidir. Bu büyüler arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Çevirgel büyüsü
  • Bez bebek büyüsü
  • Ayırma büyüsü
  • Soğutma büyüsü

Ayırma ve soğutma büyüleri kara büyüler arasında yer almakta olup genelde çiftlerin arasının bozulması için bu büyüler yaptırılmaktadır. Son derece zararlı ve tehlikeli büyü çeşitleri arasında yer almaktadırlar. Bu tarz büyülerin denenmesi dahi risk içermektedir.

Eşe Yapılan Büyü Bozulur Mu?

Yapılan büyü her zaman için büyünün tesiri altında kalan kişinin iradesini ele geçirmeye dayanmaktadır. Bu nedenle de büyü yaptırmak bir nevi insanların kendini avutması olarak da tanımlanabilir. Çünkü büyünün etkisi kalktığında o kişiler yeniden eski yaşamlarına dönebilirler. Bu nedenle yapılan her büyünün mutlaka bir gün bozulabileceğini de bilmek gereklidir. Eşe yapılan büyü bozulur mu sorusuna da bu bakımdan bozulabilir şeklinde yanıt vermek mümkündür.

Ancak eşlere yapılan büyünün bozulabilmesi için mutlaka dikkat etmek gereklidir. Büyünün tesirinin geçmesi için de biraz zaman ihtiyaç olduğu unutulmamalıdır. Büyü yaptırmak isteyenler de bozdurmak isteyenler de alanında uzman olan medyumlardan hizmet almayı ihmal etmemelidirler. Her büyünün her iki taraf üzerinde etkisi olacağı da yine kişiler tarafından bilinmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Büyü yaptırmak için en deneyimli medyumları tercih etmeniz her zaman iyi sonuç alabilmek için önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here