Rahmani Aşk Büyüsü

Rahmani aşk büyüsü, kelimenin kökeninden de anlaşılabileceği üzere hiçbir zararlı süreci ya da zararlı sonucu olmayan işlemlerdir. Bunun en basit nedeni ise, rahmani bir işlem yapılabilmesi için işlemi yaptırmak isteyen kişinin saf ve temiz amaçlara, duygulara sahip olması gerekliliğidir. Kötü niyetlerle ya da gerçek olmayan niyetlerle rahmani büyü yaptırmayı deneseniz bile büyü hiçbir işe yaramaz. Yani kesin olarak rahmani işlemlerin tamamı, ortaya kötü niyetler çıkartması mümkün olmayan işlemlerdir.

Etik ve vicdani değerlerimize uygun olması nedeniyle, pek çok kişi aşk gibi süreçler düşünüldüğünde sadece rahmani işlemleri tercih etmektedir. Ancak kötü niyetle aşk büyüsü yaptıran insanlar olduğu gerçeğini de unutmamak gerekir. Kötü niyetle yapılması istendiğinde, rahmani yöntemler değil karanlık yöntemler kullanılır.

İyi Niyetli Aşk Büyüleri

İyi niyetli aşk büyüleri, kişi üzerinde herhangi bir baskı ya da şiddetli bir süreç ortaya koymaz. Bu tip işlemlerden etkilenen kişiler, doğal sürece en yakın şekilde duyguları değişen kişilerdir. Bu duyguların değişimleri sırasında iradeleri büyük ölçüde etkilenmez. Kişi benliğini kaybetmez ya da sahip olduğu karakteri değiştirmek için kendisini stres altında hissetmez.

İyi niyetle yapılan büyülerde süreç için edilen çok fazla niyet yoktur. Genellikle saf sevgi, sadakat ve ilgi gibi amaçlar edinilir. Evli çiftlerin en çok tercih ettiği manevi ilimler arasında yer aldığı da söylenebilir.

Aşk Büyülerinde Rahmani Sonuçlar Nelerdir?

Aşk büyülerinde rahmani sonuçlar şu şekillerde ifade edilebilmektedir;

  • İşlemden etki gören kişi veya kişiler, eşlerine karşı sadakat dolu olurlar.
  • Bu kişiler ayrıca eşlerinin fikir ve duygularını büyük ölçüde önemserler.
  • Tek başlarına karar almaz, keskin kararlar alırken eşlerine de danışırlar.
  • İlgileri daima evine, eşine karşı olacaktır.
  • Başka kişilerle ilgili hayaller kurmaz ve en büyük odağı ailesini mutlu etmektir.

Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here