Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Olur Mu?

Büyü yaptırmak isteyen insanların çok büyük bir bölümü, büyüyü aşk gibi sorunlar nedeniyle yaptırmak istemektedir. Öyle ki, insanın da başa çıkamadığı tek duygu budur. Haliyle birini çok sevdiği için büyüden faydalanmak isteyen insanlar, onun hakkında detaylı bilgiye de erişmek ister. Örneğin aşk büyüsünün yan etkileri olur mu gibi sorular, insanlar için önemlidir. Çünkü kimse sevdiği insana bilerek ve isteyerek bencil amaçları yüzünden zarar vermek istemez. Ancak iyi haber şudur ki, aşk büyüleri iyi niyetler ile yapıldığında ortaya hiçbir kötü etki veya yan etki çıkartmazlar.

Ancak yine bilmek gerekir ki, aşk büyüleri kötü amaçlar ile yapıldığında ortaya mutlaka en az bir, ortalama birkaç tane yan etki çıkacaktır. Negatif enerjinin pozitif enerjiye göre daha büyük bir yükü olduğu gerçeğini unutmadan büyü yaptırmak gerekir.

Aşk Büyülerinin Yan Etkileri Nelerdir?

Pek ala, kötü niyetle yapılan aşk büyülerinin yan etkileri nelerdir, nasıl ortaya çıkarlar;

  • Büyü yapılan kişi, üzerindeki enerjinin bedenine ve ruhuna fazla gelmesi nedeniyle şaşkınlık içerisinde olabilir. Büyüyü fark etmez fakat kafası sık sık karışır.
  • Kişi yaptığı pek çok şeyi, neden yaptığını bilmez ve anlayamaz.
  • Büyüyü yaptıran kişinin kötü niyetleri arasında, kişiyi yalnızlaştırma ve kendine bağımlı etme gibi durumlar varsa (genelde vardır) o zaman kişi ailesi dair herkesten uzaklaşabilir.
  • Büyüden etkilenen kişi, eski benliğini unutarak aslında sevmediği şeyleri seviyormuş gibi yapmaya başlayabilir.

Aşk Büyüleri Hangi Durumlarda Yan Etki Gösterir?

Kara büyüyle yapılan aşk büyüleri, yan etkilere dahildir. Karanlık büyüler, şiddetli enerji nedeniyle kolayca kontrol altında tutulamazlar. Kontrol altında tutulamaması nedeniyle de, büyü yapılırken kullanılan niyetler dışında durumlar çıkması da gayet doğaldır. Yani kötü niyet büyüleri her zaman ortaya daha kötü durumlar çıkarabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here