Aşk Büyüsü

Tüm zamanlar düşünüldüğünde, hatta insanlık tarihinin tüm yazılı zamanları düşünüldüğünde hemen herkesin aşk büyüsü hakkında en az bir hikaye duyduğu ya da en az bir yaşanmışlığı duyduğunu söyleyebiliriz. Aslında bunun oldukça basit bir nedeni vardır. İnsanların pek çok sorun için çeşitli çözümler üretebiliyor olduğu gerçeğini düşünürsek, söz konusu aşk olduğunda pek de fazla çözüm ortaya çıkmamaktadır. Çünkü aşk da büyünün kendisi gibi manevi bir olaydır, enerji ve çekim ile ilgilidir. Bunu bastırmak, buna karşı durmak neredeyse imkansızdır.

Tüm bu sebepler düşünüldüğünde, aşk büyülerinin en çok tercih edilen ve gizli ilimler alanında en çok ritüele sahip olan işlem olduğunu söylemek yanlış ya da eksik değildir. Tıpkı hastalıklarda olduğu gibi düşünebilirsiniz. En çok yaşanan hastalıkların tedavi çeşitleri o kadar çok olur. Aynı zaman da o kadar da başarılı sonuçlar elde edilir. Aşk da gizli ilimlerin en çok talep gören durumlarından biridir.

Aşk Büyüsünde İyi ve Kötü Niyetler

Aşk büyüsünde iyi ve kötü niyetler elbette olabilir. Aşk her zaman iyi sonuçlar ortaya çıkarması için istenen bir durum değildir. Karşılıksız yaşandığında aşkın acı veren etki ve sonuçları olduğu bilinen bir gerçektir.

Hatta daha da kötüsü, başkaları sizin aşk hissinizden ve duygunuzdan kolayca faydalanabilir. Kötü niyetli bir aşk büyüsüne maruz kaldığınızda, bu büyüyü yaptıran kişi sizin duygularınızdan ve zaafınızdan kolayca faydalanır.

Aşk Büyülerinin Yan Etkileri Olur Mu?

Kötü niyetle yapılan aşk büyülerinin yan etkileri olur. Çünkü kötü niyetli büyüler negatif enerjiden yola çıkılarak yapılır ve negatif enerjinin insan ruhu üzerinde baskıcı bir etkisi vardır. Bu etki ile başa çıkmak kolay değildir. Kişi elbette aşk duygusunu öyle ya da böyle yaşar fakat bu duygu ona ağır ve fazla geldiği için bazı kötücül büyü belirtilerini yaşaması da gayet tabii muhtemeldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here