Evde Yapılan Büyü Çeşitleri

Büyü yapmak ve büyülerin etkilerinden istenilen sonuçları alabilmek, uzman medyumların sağlayabileceği bir şeydir. Fakat insanların evlerinde kendileri yapabileceği kadar basit olan büyüler de vardır. Evde yapılan büyü çeşitleri ile siz de istediğiniz büyüleri evinizde yapabilirsiniz. Bu işlemler dolandırıcı medyumlar ile karşılaşmaktan endişe duyan kişilerce tercih edilmektedir.

Eğer siz de gerçek medyumlar ararken dolandırıcı medyumların tuzaklarına düşmekten çekiniyorsanız evde yapılabilecek büyülere başvurabilirsiniz. Fakat şunu bilmelisiniz; evde yapılan büyüler medyumların yaptığı büyüler kadar etkili ve kuvvetli değillerdir. Bu sebeple elde edeceğiniz etkiler çok ufak değişiklikler sağlayacaktır. Hatta gereken incelik gösterilmeden yapılan işlemler sonuç dahi vermeyecektir.

Kolay Büyü Tarifleri

Kolay büyü tarifleri ile bağlama, kısmet açma, ayırma, soğutma ve benzeri birkaç işlem yapılabilmektedir. Fakat insanların en çok yaptırdığı aşık etme, bereket açma ve huzur verme işlemlerini sadece medyumlar yapabilmektedir. Yani aşık etme niyetiyle yapılabilecek kolay bir büyü tarifi bulunmamaktadır. Aynı durum bereket açma ve huzur verme büyülerinde de geçerlidir.

Kolay bir tarifi bulunmayan büyüler bunlarla da sınırlı değildir. Size bahsettiğimiz bu üç işlem evde yapılmak istenen büyülerden en sık karşılaşılanlarıdır. Evde yapılabilecek kolay büyü tariflerinin sayısı ise iki elin parmakları kadar sınırlıdır. Eğer evinizde büyü yapmak istiyorsanız tek seçeneğiniz bu işlemler olacaktır. Fakat istediğiniz büyünün kolay bir tarifini bulamamanız durumunda her zaman uzman medyumların yardımına başvurabilirsiniz.

Evde Büyü Yapılır mı?

Evinde büyü yapmak isteyenlerin tek seçeneği kolay büyü tarifleri değildir. Evde büyü yapmak mümkündür ve bunun için yönelebileceğiniz başka seçenekler de vardır. Evde yapılan büyü çeşitleri arasında birkaç aşamadan oluşan belli büyüler vardır. Bu büyülerin zor aşamaları uzman medyumlar tarafından yapıldıktan sonra medyum olmayan kişilerce diğer aşamalarına devam edilebilir.

Eğer etkilerine ihtiyaç duyduğunuz büyüyü evinizde kendiniz yapmak istiyorsanız ilk aşamalarını usta bir medyuma yaptırabilirsiniz. Görüşeceğiniz medyum hoca gerekli işlemleri tamamladıktan sonra size gereken malzemeleri göndererek evinizde uygulamanız gereken talimatları verecektir. Sonrasında evinizde büyünün ritüelini tamamlayabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar evimde aşık etme büyüsü yapmak istiyorum ama aşk büyülerinin sadece medyumlar tarafından yapılabildiği söyleniyor doğru bir bilgi mi bu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here