Zararlı Büyü Çeşitleri

Zararlı büyüler, isimlerinden de anlaşılabileceği üzere zarar verme niyetiyle yapılan büyülerdir. Fakat zararlı büyü çeşitleri nelerdir diye sorulduğunda sayılabilecek büyüler, zarar verme niyetiyle yapılan büyüler ile sınırlı değildir. Kimi büyüler öyle niyet edilmese de zararlı etkilere sahip olabilir. Bu büyüler de zararlı büyüler ile birlikte anılan işlemlerdir.

Bir büyünün zararlı olup olmadığının nasıl belirleneceği merak konusudur. Eğer büyü kasıtlı olarak zarar vermek için yapılıyor ise bu büyü zararlı büyüler arasında yer alır. Fakat büyünün zarar vermeden yapılma seçeneği de varsa o işleme zararlı büyü denilemez. Zarar vermek için yapılabilen ancak isteğe bağlı olarak iyi niyetlerle de uygulanabilen büyüler farklı kategorilerde yer alır. Gri büyüler ve çift ağızlı büyüler bu kategorilere birer örnektir.

Zararlı Büyüler Hangileridir

Bir büyünün zararlı etkileri olması iki ayrı şekilde ele alınabilir. Birincisi zararlı olması istenilen ve zararlı etkileri olan büyülerdir. İkincisi ise zararlı olması istenmemesine rağmen zararlı etkileri olabilen büyülerdir. Zararlı olması kastedilen büyüler, kara büyüler, kötü niyet büyüleri, şeytani büyüler, kırmızı büyüler, ayırma büyüleri, delirtme büyüleri ve benzeri işlemlerdir.

Zarar vermesi istenmemesine rağmen zararlı etkilere yol açabilen büyülere ise örnek vermek çok zordur. Çünkü çeşitli büyülerin belirli etkenler altında zararlı etkileri olabilmektedir. Bu etkenler sağlanmadığı takdirde zararlı bir etkileri olmamaktadır.

Zararlı Büyülerin Etkileri Nelerdir

Belirli etkenlere bağlı olarak zararlı etkileri olabilen büyüleri kategorize etmek çok zordur. Çünkü rahmani büyüler ve iyi niyet büyüleri dışındaki pek çok işlemin böyle bir yönü olabilmektedir. Zararlı büyü çeşitleri söz konusu olduğunda hangi büyülerin zararlı etkileri olabileceğini bilmekte fayda vardır. Çünkü büyü yaptıracak kişiler bu ihtimalleri bilmezler ise pişman olabilecekleri sonuçlar alabilirler.

Büyülerin istemsizce zarara yol açmasında rol oynayan etkenler, büyü ritüellerinin yanlış veya hatalı yapılmasıdır. Eğer yan etkileri olabilen büyülerin ritüelleri acemi kişiler tarafından bilinçsizce yapılır ise zararlı etkiler ortaya çıkabilir. Yanlış yapılan büyü ritüelleri sonucunda büyüyü yapma girişiminde bulunan kişi istenmeyen yan etkilere maruz kalabilir. Böyle durumlar yaşanmaması için büyülerin yapımı uzman medyumlara bırakılmalıdır.

2 YORUMLAR

  1. merhaba ayırma büyüsü zararlı bir büyümü? sevdiğim kişiyi sevgilisinden ayırtmak istiyorum ama büyü yüzünden kendisine bişey olsun istemiyorm büyünün sadece sakince ayırmasını istiyorum bunun için ne yapmam gerekir?

  2. merhabalar zararlı büyüler ile ilgili bir sorum olacaktı. Bizim ailemizin huzuru kaçtı ve aylardır evimizde hep bir gerginlik var acaba bu zararlı büyüler yüzünden olmuş olabilirmi nasıl öğrenebilirim evimde yapıp öğrenmemi sağlayacak bir işlem varmı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here