Tehlikeli Büyü Çeşitleri

Büyülü uygulamalara ilgisi olan kişiler az çok bilir ki belli büyülerin tehlike arz etmesi doğaldır. Özellikle kara büyüler söz konusu olduğunda insanların içi ürperir çünkü kara büyüler tehlikeli yapıları ile tanınırlar. Ancak bazı büyüler vardır ki sadece belirli durumlarda tehlike teşkil ederler. Bu konu hakkındaki tüm meraklarınızı gidermek için tehlikeli büyü çeşitleri ve neler olduklarına dair sizleri bilgilendireceğiz.

Büyülü ilimler ve manevi enerjiler, oldukça fazla çeşide ayrılmışlardır. İyi niyetler ile uygulanan büyüler olduğu gibi kötü niyetle ile uygulanan büyüler de vardır. Aynı zamanda hem iyi niyetlere hem de kötü niyetlere hitap eden büyüler vardır. İyi niyet büyülerine rahmani, kötü niyet büyülerine ise şeytani işlemler denirken, ikisini de kapsayan büyülere gri büyüler denilebilir.

Tehlikeli Büyüler Nelerdir

Büyülerin çeşitleri yukarıda saydıklarımız ile sınırlı değildir. İyi niyet büyülerinin bir kısmına rahmani büyüler denilirken, belli bir kısmına ise ak büyüler denilmektedir. Aynı zamanda şeytani büyüler de kara büyüler ile benzer özelliklere sahiplerdir. Gri büyüler ise yapılış niyetleri bakımından bu işlemlerin arasında kalan büyülere verilen isimdir.

Tüm büyü çeşitlerinin tehlike arz eden büyüleri de içinde barındırması olağandır. Ancak genel olarak tehlikeli olan büyüleri de kategorize etmek mümkündür. Tehlikeli büyüleri iki ana başlıkta sınıflandırabiliriz. Birincisi bir koşula bağlı olmaksızın tehlike arz eden büyüler, ikincisi ise belirli etkenlere bağlı olarak tehlike arz eden büyülerdir.

Tehlikeli Büyülerin Yan Etkileri

Herhangi bir koşula bağlı olmadan tehlikeli, riskli olan büyü işlemlerinin büyük bir çoğunluğu kara büyülere dahildir. Çünkü kara büyülerin yapımı sırasında ortaya çıkan yan etkiler, hem büyü yapılan kişi için hem de büyüyü yaptıran kişi için tehlike arz edebilir.

Belirli koşullarda tehlikeli olup belirli koşullarda tehlikeli olmayan büyüler ise daha geniş bir skalaya sahiptir. Çünkü iyi niyetler ile yapılan büyülerin bile belli durumlarda tehlikeli olması mümkündür. Eğer bir büyünün ritüeli uzman medyumlarca yapılmaz ise o büyünün risk oluşturması olağandır. Tecrübesiz kişilerin yaptıkları hatalı ritüeller sebebiyle her yıl onlarca kişi zarar görmektedir. Bu nedenle sizlere önerimiz büyülü ilimlere dair risk almamanız ve yaptıracağınız işlemler için uzman medyumlara başvurmanızdır. Umarız tehlikeli büyü çeşitleri yazımız soru işaretlerinize yanıt olabilmiştir.

1 YORUM

  1. Biri lütfen yardım etsin bir yol göstersin. Erkek kardeşime büyü yapıldığını düşünüyoruz odasında kağıt bulduk üstünde arapça bir şeyler yazıyordu birkaç hocaya danistik büyü yapmışlar kara büyü dediler ama işlem yaptırdık aylar önce dolandırdılar bizi. Çok tehlikeli.buyu olduğundan korkuyoruz kardeşim odasından çıkmıyor garip davraniyor sürekli çok sinirli napsak olmuyor bilen yazabilir mi napabiliriz bu büyüye karşı nasıl bozabiliriz??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here