Kızıl Büyü Belirtileri

Kızıl büyüler veya bir diğer ismi ile kırmızı büyüler, kökeni antik çağlara dayanan vahşi büyü uygulamalarıdır. İsminden de tahmin edilebileceği üzere kızıl büyülerin ismi kandan gelmektedir. Zarar verme etkileri ile uygulanan bu işlemler dehşete düşürücü sonuçlara sahip olabilmektedir. Bu nedenle kızıl büyü belirtileri büyük bir merak konusudur.

İnsanlar kırmızı veya kızıl büyülere maruz kalmaktan korktukları için belirli önlemler alma ihtiyacı ve isteği duyabilirler. Bu istek gayet doğaldır çünkü kızıl büyülerin etkileri korku vericidir. Kızıl büyülerin ritüelleri bile vahşi aşamalardan oluşmaktadır. Sadece bu aşamaların bile insanın içinde korku salması mümkündür.

Kızıl Büyüler Nelerdir

Kızıl büyülerin uygulanması ile ciddi vahşi sonuçlar ortaya çıkabilir. Genel olarak zarar verme niyetler ile uygulanan kızıl büyülerin ritüelleri bile oldukça vahşidir. Belli kızıl büyüler kimi medyumlar tarafından uygulanmamaktadır. Çünkü ritüelleri sırasında kullanılan materyaller insanın etiğine karşı olabilmektedir. Bu derece vahşi ritüelleri uygulamayı kabul edecek medyumlara ulaşmak günümüzde pek kolay değildir.

Kızıl büyülerin çoğu medyum tarafından reddedilen ritüelleri sırasında kullanılan materyaller, reddedilme sebebini anlamak için yeterlidir. Çünkü bu materyaller bebek hayvan kemikleri gibi materyaller olabilmektedir. Kimi medyumların bu tür materyalleri büyü ritüellerinde kullanmak istememesi gayet normaldir.

Kızıl Büyülerin Etkileri

Kızıl büyülerin ritüelleri sırasında hayvan kemikleri, insan saçı ve benzeri pek çok malzeme kullanılır. Fakat en çok kullanılan materyal kan olmaktadır. İnsan veya hayvan kanı, bu büyü işlemlerinin vazgeçilmezidir. Kızıl büyülerin etkilerine gelir ise ciddi zararlara yol açan etkilerden bahsetmek mümkündür.

Kızıl büyüler ile sakat bırakmak, yatağa bağlamak, gezici ağrılar oluşturmak ve benzeri zararlar vermek mümkündür. Tüm bu etkilerin uygulanabilmesi için büyünün ciddi uzmanlıkları olan medyumlar tarafından yapılması şarttır. Kızıl büyü belirtileri ve benzeri büyü işlemleri hakkında bilgi edinmek için her daim sitemizden faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here