Büyü Çeşitleri Nasıl Anlaşılır

Büyülerin çok sayıda çeşitleri vardır. Tüm büyü çeşitleri birbirinden farklı niyetler ile yapılıyor olabilmektedir. Büyü çeşitlerinin yapılış niyetleri birbirinden farklı olduğu gibi doğal olarak belirtileri ve etkileri de birbirinden farklı olmaktadır. Bu nedenle büyü çeşitleri nasıl anlaşılır diye soranlar, büyülerin tespiti için büyü çeşitlerine yönelik yöntemler kullanmalıdır.

Bir büyünün tespitini yapabilmek için başvurulabilecek etkili iki yöntem vardır. Bunlardan birincisi medyum hoca bakımı yaptırmaktır. Medyum hoca bakımı yaptıran kişiler üzerlerindeki büyülerin tespitini çok kısa bir sürede yaptırabileceklerdir. Uzman medyumların yapacağı bakım işlemleri ile birkaç gün içerisinde üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabileceğiniz gibi, üzerinizdeki büyünün türünü de öğrenebilirsiniz.

Büyü Çeşitleri Belirtileri

Medyum bakımlarının bu kadar kısa sürede büyü tespiti yapabiliyor olması, medyumların büyülü enerjileri hissedebiliyor olmasından kaynaklanır. Eğer kısa sürede üzerinizde büyü olduğuna dair şüphelerinizden kurtulmak istiyorsanız başvurmanız gereken büyü tespit yöntemi, medyum bakımı yaptırmak olacaktır. Fakat üzerinizde büyü olup olmadığını kendi başınıza öğrenmek istiyorsanız o zaman başvurmanız gereken yöntem ikinci yöntemdir.

Büyülerin tespiti için kullanılan ikinci yöntem ise büyülerin belirtilerini gözlemlemektir. Büyü belirtileri gözlemlenerek büyülerin tespiti yapılabilir fakat bu yöntem daha uzun sürede sonuç vermektedir. Çünkü bir büyüyü belirtilerini gözlemleyerek tespit edebilmek için o büyünün türüne yönelik yakın bir tahminde bulunabilmek gerekir. Büyülü ilimlere aşina olmayan kişilerin bu tip öngörüler yapması pek olası değildir.

Büyüler Nasıl Bozulur

Eğer üzerinizdeki büyülerin tespitini yapmak istiyorsanız başvurabileceğini en mantıklı yol medyum hoca bakımları olacaktır. Çünkü bu işlemler ile hem daha kısa sürede sonuç alabilirsiniz, hem de kesin sonuçlar alabilirsiniz. Bu nedenle birçok kişinin ilk tercihi medyum bakımı yaptırarak üzerlerindeki büyülerin tespitini yaptırmaktan yöne olur.

Eğer yaptırdığınız bakım sonucunda üzerinizde kötü bir büyü olduğun dair şüpheleriniz doğrulanır ise bir an önce büyü bozma çalışmalarını başlatmalısınız. Büyü bozma konusunda tecrübeli bir medyumdan yardım alarak üzerinizdeki büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz. Umarız büyü çeşitleri nasıl anlaşılır yazımızdaki bilgiler, soru işaretlerinizi giderme konusunda bir fayda sağlamıştır.

1 YORUM

  1. Hayırlı akşamlar büyü yapıldığından şüphe ediyosak ne yapmalıyız ama kendime değil kocama birinin büyü yaptırdığından korkuyorum bir başksındaki büyünün tespitini nasıl yapabilirim? kocamı asla medyuma gitmeye ikna edemem kendim yapabileceğim bir yol anlatır mısınız lütfen??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here