Büyü Belirtileri Nelerdir

Manevi uygulamalar, belirli ritüeller aracılığı ile gerçekleştirilirler. Bu ritüeller sırasında öte alemsel enerjiler büyünün yapılış niyetine yönelik işlenir ve istenilen kişiye yönlendirilir. Tüm bu çalışma sırasında kişide belirli belirtiler ortaya çıkacaktır. Büyü belirtileri nelerdir sorusu da buradan doğmaktadır.

Büyülerin varlığının bilincinde olan kişiler büyülere karşı önlem alma ihtiyacı duyarlar. Çünkü iyi niyetli büyü uygulamaları olduğu gibi kötü niyetler ile yapılan büyüler de vardır. Kötü niyetler ile yapılan kimi büyülerin etkileri o kadar kuvvetlidir ki dehşete düşürücü sonuçlar görülür. Bu gibi büyülerin etkilerinden korunmak isteyenlerin alabileceği en kolay önlem büyülerin belirtilerini öğrenmektir.

Büyü Belirtileri Nasıl Ortaya Çıkar

Büyü belirtilerinin ortaya çıkışı büyü ritüeli sırasında yönlendirilen enerjilerden kaynaklanmaktadır. Manevi enerjiler büyü uygulamaları sırasında oluşturulmaz. Bu enerjiler var edilebilir veya yok edilebilir değillerdir. Sadece bulundukları formu değiştirmek mümkündür. Pozitif manevi enerjileri önce nötr enerjilere sonra ise negatif enerjilere dönüştürmek mümkündür.

Kara büyü uygulamaları ile pozitif, nötr veya negatif enerjileri lanetlemek ve farklı bir amaca hizmet edecek hale getirmek de mümkündür. Fakat kara büyü enerjileri lanetler ile kirletilmiş enerjiler oldukları için işleyişleri daha farklıdır. Negatif, nötr veya pozitif enerjilerin formları değiştirilirken belli sonuçlar doğar. Büyü yapılan kişide belirtiler görülmesi de bundan kaynaklanmaktadır.

Büyü Belirtileri Nasıl Anlaşılır

Büyülerin uygulanışı sırasında yaşanan enerji değişimleri ile belirtiler var olur. İyi niyetli büyülerin belirtileri olumlu olacaktır veya kötü niyetli büyülerin olumsuz belirtileri olacaktır gibi sınırlamalar yoktur. Büyülerin belirtileri, büyülerin niyetleri ile ilişkisiz bir şekilde ortaya çıkar.

Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için en sık rastlanan büyü belirtileri hakkında araştırmalar yaparak bu belirtileri gözlemleyebilirsiniz. Eğer belirtilerden iki veya daha fazlasını fark ederseniz uzman bir medyumun yardımına başvurabilirsiniz. Umarız büyü belirtileri nelerdir yazımız sorularınıza yanıt olabilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here