Rahmani Büyü Çeşitleri

Büyüler, kendi içlerinde onlarca çeşide ve kategoriye ayrılırlar. Bu kategoriler olmasaydı insanlar yaptıracakları büyüler arasında seçim yaparken ciddi zorluklar yaşarlardır. Çünkü hangi büyünün ne gibi etkileri olduğu tamamıyla kategorize edilmeleri sayesinde anlaşılmaktadır. İyi niyetler ile yapılan büyüler söz konusu olduğunda rahmani büyü çeşitleri akla gelecektir.

İnsanların en çok yaptırdığı ve tercih ettiği büyü çeşitlerinden birisi de rahmani büyülerdir. Rahmani büyüler, bilindiği üzere rahmani niyetler ile yani iyi niyetler ile yapılan büyülere verilen isimdir. Bu işlemler hakkında çok sık araştırmalar yapılsa da insanlar güvenilir bilgilere kolay kolay ulaşamazlar. Çünkü oldukça popüler olan rahmani büyülere dair herkesin kendince bir fikri vardır. Bu fikirlerden büyük bir kısmı yanılgılardan ibaret olabildiği için internet üzerinde rahmani büyülere dair büyük bir bilgi kirliliği oluşabilmektedir.

Rahmani Büyüler Hangileridir

Rahmani büyülerin etkilerine ihtiyaç duyan insanların bu işlemler hakkında güvenilir bilgiler edinmesi her geçen gün zorlaşmaktadır. Fakat sitemizdeki bilgilerin kılavuzluğundan yardım alırsanız merak ettiklerinizin olabileceği en objektif şekilde yanıtlanmış olduğunu görebilirsiniz.

Rahmani büyü çeşitleri ile ilgili bilinmesi gereken ilk detay, her iyi niyet büyüsünün rahmani büyülere dahil olmadığıdır. Her rahmani büyü iyi niyetler güdülerek yapılır, fakat her iyi niyet büyüsü rahmani büyü değildir. Bu detayı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Rahmani Büyülerin Etkileri Nelerdir

Rahmani büyüler ile aşık etme, bağlama, ayırma, bereket verme, kısmet açma, huzur verme, şifa sağlama ve benzeri niyetlere yönelik manevi uygulamalar yapılabilir. Doğru duydunuz, rahmani büyüler ile ayırma işlemi yapmak bile mümkündür. Fakat uygulanacak ayırma işleminin tamamıyla iyi niyetler ile uygulanması şarttır. Yani birbiri için hayırlı olmayan ve farkında olmadan birbirlerini mutsuz eden kişilerin ayrılması için yapılan işlemler, rahmani büyü sayılır.

Bu niyetler ile rahmani büyülerin etkilerinden faydalanmak mümkündür. Ancak yapılan büyü iyi niyetli gibi gözükse de içten içe kötü niyetler ve çıkar güdülmesi durumunda büyüden sonuç alınamaz. Kişinin niyeti, büyünün gerçekleşmesinde rol oynayan ulvi varlıklar tarafından okunabilir. Eğer kişi rahmani büyüleri iyilik için kullanmıyorsa büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır.

1 YORUM

  1. Rahmani büyüler ile ayırma yapabilmek için birbirlerine uygun olmadıklarını ne belirliyor ? benim de sevdiğim kişi başkasıyla sevgili şu an ama ilişkilerinin iç yüzünü bilmiyorum öğrenmem de çok zor. Yani birbirlerine hayırlı olmadıklarını nasıl anlayabilirim? büyüyü yaptırcam tutmazsa birbirlerine uygun çift olduklarını mı anlayacağız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here