Zararlı Büyü Çeşitleri

Zarar verme etkilerine sahip olan çok sayıda büyü uygulaması vardır. Kara büyüler, kırmızı büyüler, kötü niyet büyüleri ve belli başlı kategorize edilmemiş büyülerin zarar verecek tesirleri mevcuttur. Ancak zararlı büyü çeşitleri başlı başına bir kategoridir.

Zararlı büyüler, genel olarak birisi için zararlı olan büyülere verilen isimdir. Eğer bir büyü sadece zarar verecek tesirlere sahipse o büyüyü zararlı büyüler kategorisine yerleştirmek doğru olacaktır. Ancak aynı zamanda istenmemesine rağmen zarar veren büyüler vardır. Eğer büyülerin ritüelleri yanlış veya hatalı bir şekilde tamamlanır ise büyünün zarar verecek yan etkiler doğurması olağan olacaktır. Bu ikisini birbirine karıştırmamak mühimdir.

Zararlı Büyüler Nelerdir

Genel olarak zararlı olan ve uygulanış niyeti de zarar vermek olan büyülere zararlı büyüler denilir. Bahsettiğimiz istenmeyen zarara yol açan işlemler herhangi bir kategoriye dahil edilmemiştir. Çünkü genel olarak tehlikeli büyülerin ritüelleri sırasında yapılan hatalar sonucu ortaya çıkabilen zararlar söz konusudur. Bu nedenle kategorize edilmesi çok uğraştırıcı ve gereksiz olacaktır.

Zararlı büyülere gelir isek pek çok şekilde zarara yolan açabilen büyü uygulamaları mevcuttur. Zararlı büyü çeşitleri en başta üçe ayrılırlar. Psikolojik zararlara yol açan ve fiziksel zararlara yol açan işlemler akla ilk gelenlerdir. Üçüncü çeşit ise manevi zararlardır. Birisinin kısmetini kapatmak, bereketini kesmek ve benzeri amaçlar ile uygulanan büyü işlemleri manevi zarara yol açan büyülerdir.

Zararlı Büyülerin Etkileri

Zararlı büyülerin uygulanışına ve uygulandığı kişiye yönelik farklı farklı tesirleri olabilmektedir. Fiziksel etkiler genellikle gezici ağrılar, yorgunluk, uykusuzluk ve benzeri biçimlerde görülürler. Psikolojik etkiler ise paranoya, depresyon, anksiyete ve benzeri psikolojik rahatsızlıklar halinde ortaya çıkarlar.

Manevi etkilerin nasıl olduğu az çok akla gelmektedir. Kişinin bereketinin kesilmesi ve işinden gücünden olması, kısmetinin kapanması gibi etkiler görülecektir. Tüm bu etkiler zararlı büyüler ile ortaya çıkar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here