Bağlama Büyüsü

Bağlılık, iki insan arasındaki en saf duygulardan birisi olarak ilişkilerde büyük öneme sahiptir. Ancak her ilişkideki bağlılık baki kalamayabilir. Bu nedenle insanlar partnerlerinin onlara olan ilgisi azalınca bağlama büyüsü yaptırma isteği veya ihtiyacı duyabilirler.

Yapımı pek kolay olmayan bağlama işlemlerinin uzman bir medyum elinden yapılması çok mühimdir. Çünkü bağlılık etkisi gösteren büyülerin her bireyde farklı tesirleri olabilmektedir. Büyüyü yapacak olan medyum hocanın bu değişkenliği göz önünde bulundurması ve ona göre inisiyatif alması gerekebilir. Bu gibi nedenler ile bağlama işlemlerinin ritüellerinin uzman medyum hocaların eline bırakılması mantıklı olacaktır.

Bağlama Büyülerinde Niyet ve Sonuçlar

Eğer bağlılık için büyü yaptırmak istiyorsanız medyum seçiminizde çok özenli olmalısınız. Aksi takdirde büyünün etkileri istediğiniz sonuçları sağlayamaz. Büyünün yapıldığı niyete yönelik farklı tesirler göstermesi doğaldır. Eğer bir kişi büyü işlemini eşinden ilgi görmek için yaptırıyorsa etkiler de buna yönelik olacaktır.

Ancak büyü ritüelinin sadakatsizliğe son vermek, gözü dışarıda olan eşin gözünü bağlamak gibi amaçlara hitap etmesi de mümkündür. Bu gibi amaçlar güdülerek uygulanan büyüden alınacak sonuçlar da bu yönde olacaktır. Tüm bu işlemler sabit bir ritüel uygulanarak gerçekleştirilmez. Eğer büyünün farklı niyetler ile yapılması söz konusu ise uygulanacak ritüel aşamaları ve metotlar da ona göre belirlenecektir.

Bağlama Büyülerinde Kötücül Durumlar Olur Mu?

Bağlama büyüsü ritüelleri usta medyumlarca yapılır ise bahsettiğimiz değişimler öngörülebilir. Bu sayede büyünün tutması ve beklentileri karşılaması sağlanabilir. Ancak amatör kişiler tarafından bilinçsizce yapılan bağlılık işlemlerinden bu gibi olumlu sonuçlar almak mümkün olmayacaktır.

Hatta medyum olmayan kişilerin bağlama niyetiyle büyü yapmaya kalkışması durumunda kötü sonuçlar doğması da olağandır. Eğer büyüden kötücül sonuçlar almak istemiyorsanız ritüelin yapımını usta bir medyuma bırakmanız daha mantıklı bir karar olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here