Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır

Bağlama büyüsü dendiğinde akla ilk olarak bağlılık duygusu gelir. Ki bu insanın içinde pozitif durumlara işaret eden bir niyettir. Ancak bağlılık duygusu, şiddetine göre kişi için çok zararlı da olabilir, çok yararlı da olur. Bağlılık duyduğunuz birinin, sizin her zaman iyiliğinizi düşündüğünüzü düşünelim. İyi yönde kararlar vermek için sizi etkileyeceğini var sayalım. Bu durumda bağlılık duygusu sizin için kötü sonuçlara neden olmayacaktır. Ancak tam aksine bağlılık duyduğunuz kişi sizi önemsemiyor ve sadece kendisinin hayrına kararlar vermeniz için sizi tetikliyor ise, bu da kötü bir niyet olduğu anlamına gelmektedir. Pek ala bağlama büyüsü hangi durumlarda yapılır, hangi niyetlerle yapılır?

Bağlama Büyüsü Kaç Farklı Niyetle Yapılır

Bağlama büyülerinde net bir niyet sayısı vermek mümkün değildir. İnsanlar karmaşık duygulara sahip oldukları gibi karmaşık yaşantılara da sahiplerdir. Ancak gizli ilimleri kullanan kişiler göz önünde bulundurulduğunda, bazı çok kullanılan niyetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Evlilik ya da evlilik dışı ilişki sırasında sadakat duygusu niyetiyle yapılabilir.
  • Ailede herhangi birinin aileye olan bağlılığı için yapılabilir.
  • Birinin gözünü bağlamak tabiri ile yani tek bir kişiye endeksli yaşaması için yapılabilir.
  • Birinin, herhangi bir alışkanlığa veya nesneye karşı takıntı geliştirmesi için yapılabilir.
  • Dil bağlama ile kişide konuşma bozukluğu ortaya çıkması, kişinin kendini ifade edememesi için yapılabilir.
  • Kişinin iradesini tümüyle bağlamak ve kararları üzerinde tam etki sahibi olmak için yapılabilir.

Bağlama Büyülerinde İyi ve Kötü Amaçlar

Bağlama büyülerinde iyi ve kötü amaçlar elbette vardır. Büyünün nasıl yapıldığı önemli değil, neden yapıldığı ve kim tarafından yaptırıldığı önemlidir. İlk paragrafta sizlere örneğini verdiğimiz üzere, bağlama büyüsü yaptıran kişinin sizin hakkında iyi veya kötü düşünüyor olması sürece tümüyle yön verecek olan en önemli şeydir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here