Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüsü nedir, hangi amaçları taşır, nasıl durumlar ortaya çıkarır ve farklı türleri nelerdir? Bağlama büyülerinde merak ettiğiniz her şeyi, yazımızda bulabileceğinizi ümit ederek söze devam edelim. En basit anlatım şekli ile bağlama büyüsü, kişide belirgin bir veya birkaç duygunun kontrolü altından alınması ve bu kontrolün başkasına geçmesi durumuna denir.

Örneğin bağlama büyüsü ile kişinin tüm iradesi, sadakat duygusu, sevgi ve aşk duygusu gibi durumlar değiştirilebilmektedir. Pek ala hangi amaçlar ile bu büyü uygulanabilir ve tüm farklı türleri nelerdir?

Bağlama Büyüleri Hangi Amaçları Taşır?

Bağlama büyülerinde, bağlılık durumunu ortaya çıkarabilecek tüm durum ve olaylar söz konusudur. Bunlar arasında en sık niyet edilen amaçlar ise şu şekildedir;

  • Bağlama büyüleri, evli çiftler arasında kişilerin birbirlerine karşı sadakat duyması için yapılabilir.
  • Eşin, eve ve ailesine bağlanması ve başka bir yer de vakit geçirmemesi için yapılabilir.
  • Aile arasında, ailede herhangi birinin ailesine karşı bağlılık duymasını sağlayabilir.
  • Bir kişinin, bir alışkanlık ya da bir nesneye bağlanması sağlanabilir.
  • Dil bağlama gibi durumlarda kişide konuşma bozukluğu ortaya çıkarabilir.
  • Göz bağlama gibi durumlarda kişi, tek bir kişi dışında kimseyi hayatına almak istemeyebilir.
  • Aşk bağlama büyülerinde kişinin hiç aklında yokken, hiç alakası olmayan birine karşı tutku ve bağlılıkla dolu bir aşk süreci geçirmesi de mümkündür.

Farklı Türlerde Bağlama Büyülerinin Farklı Etkileri

Bağlama büyüleri sadece iyi niyetler için yapılabilir. Bir eşin, eşinin kendisine karşı sadakat dolu olmasını istemesi yanlış bir durum değildir. Özellikle de bu, eğer yuvayı kurtaracak kadar önemli bir hale geldiyse önemli olabilir.

Ancak kötü niyetlerle yapıldığında kişilerin benliğine ve karakterine en büyük zararı veren büyüler arasında olabilir. Bu yüzden büyü yaptırırken ettiğiniz niyetleri doğru düşünmeli ve bu niyetleri doğru kontrol edebileceğinize de inanmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here