Göz Bağlama Büyüsü

Göz bağlama büyüsü, insanların eşlerine veya sevgililerine yaptırmayı tercih ettiği bir büyüdür. Fakat büyünün birliktelik içinde bulunulan kişilerden öte başka kişilere yapılması da mümkündür. Bu büyünün etkileri hakkında sınırlı bilgiler paylaşıldığı için insanlar büyünün başka hangi amaçlar ile yapılabileceğini bilmezler.

Fakat göz bağlama işlemi pek çok niyete yönelik etkilere sahip olabilmektedir. Büyünün en çok bilinen etkisi gözü dışarıda olan eşlerin ve sevgililerin gözlerini bağlama etkisidir. Bu tesirleri ile birlikte ilişki içindeki sadakatsizliğe veya sadakatsizlik düşüncesine son verebilir. Aynı zamanda ilişkinin huzurunu ve mutluluğunu da bu sayede sağlayacaktır.

Göz Bağlama İşlemi Hangi Amaçla Yapılır

Fakat büyünün bilinmeyen yönü ise etkilerinin ve kullanım alanının çok daha çeşitli olmasıdır. Göz bağlama işlemi ile insanlara istemedikleri şeyler yaptırılabilir, onaylamadıkları durumlara göz yummaları sağlanabilir. Mesela çocuklarının evliliğine ve evleneceği kişiye onay vermeyen ebeveynlerin, istenilenlere onay vermesi sağlanabilir. Göz bağlama işlemi yapılan ebeveynler, çocuklarının kararlarına saygı duyacaklardır.

Büyünün bir diğer kullanım alanı ise iş verenlerin ve patronların size tolerans göstermesini sağlamaktır. İş vereninize yaptıracağınız göz bağlama işlemi ile gecikmenize ve işinizi aksatmanıza göz yummasını sağlayabilirsiniz. Büyünün etkilerini, kararlarını değiştirmek istediğiniz herkese yöneltebilirsiniz. Eğer bir insanın bir duruma göz yummasını istiyorsanız, göz bağlama büyüsü etkilerine başvurabilirsiniz.

Göz Bağlama İşlemini Kimler Yapabilir

Anlayacağınız üzere büyünün tek yapılış amacı eşlerin gözünü bağlamak değildir. Bu kadar çeşitli etkileri olan büyünün meşakkatli de bir ritüeli vardır. Göz bağlama işlemi yaptırmak isteyen kişilerin bu büyüyü evlerinde kendi başlarına yapması olanaksızdır. Eğer büyüyü yaptırmak istiyorsanız büyülü ilimlere dair uzmanlığı olan bir medyumdan yardım almanızda fayda vardır. Gerekli niteliklerden yoksun kişiler ve amatör medyumlar, büyünün başarıyla sonuç vermesini sağlayamazlar.

Büyü ritüelinin layığı ile tamamlanması için, büyüyü yapacak kişinin manevi uygulamalara dair yeterince bilgili olması şarttır. Büyünün ritüelini yaptıracağınız medyum hocayı özenli ve sabırlı bir şekilde seçmeniz halinde ileriye dönük bir pişmanlık ve hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz azalacaktır. Unutmayınız ki doğru medyum seçimi, büyü yaptırmak isteyenlerin en büyük önceliği olmalıdır.

1 YORUM

  1. Ya benim de eşimin gözü dışarıda telefondan sürekli başka kadınlara bakıyor. Biz iki yıllık evliyiz ve ben hamileyim 14 haftalık… çocucuğumuz olacak ama halen başka kadınlara bakıyor sosyal medyadan beğeniyor hatta belki konuşuyor da haberim yok napcam bilmyiorum gerçekten zor durumdayım. Bu göz bağlama işlemini nasıl yapabilirim evimde bir de kocama büyü yapmamın hamileliğime etkisi olur mu tehlikeli mi???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here