Türlerine Göre Büyü Belirtileri

Büyülerin varlığından haberdar olan kişilerin üzerlerindeki büyülere karşı önlem almak veya müdahale etmek istemesi çok doğaldır. Alınabilecek en kolay önlem ise büyülerin belirtilerini bilmektir. Bu sayede üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilir ve gerekirse önlem alabilir, müdahale edebilirsiniz. Bunun için türlerine göre büyü belirtileri nelerdir bilmeniz gerekmektedir.

Büyülerin türlerine göre farklı etkileri olmaktadır. İyi niyetler ile uygulanan rahmani büyüler iyi etkiler göstermektedir. Kötü niyetler ile uygulanan şeytani büyüler ise kötü ve zararlı etkilere sahip olmaktadır. Tahmin edersiniz ki büyülerin türlerine göre belirtileri de değişmektedir. Kötü niyetli büyüler ile iyi niyetli büyülerin belirtileri birbirinden farklı olabilmektedir.

Rahmani Büyü Belirtileri

Her ne kadar kötü niyet büyüleri ile iyi niyet büyüleri birbirinden farklı belirtiler gösterse de bu durum iyi niyet büyüleri ile iyi niyet büyüleri arasında da görülebilir. İyi niyetler ile yapılan büyülerin geneline rahmani büyü ismi verilmektedir. Rahmani büyülerin her biri diğeriyle aynı belirtileri göstermemektedir. Yani anlayacağınız üzere büyülerin belirtileri türlere göre iyi veya kötü şekilde ortaya çıkmamaktadır.

Her büyü işleminin belirtileri bir diğer büyüden farklı olabilmektedir. Ancak büyülerin belirtilerini türlere göre ayıramasak dahi türlere göre inceleyebiliriz. Çünkü rahmani büyülerin belirtileri tamamıyla aynı olmasa dahi birbiri ile pek çok ortak özelliğe sahiplerdir.

Şeytani Büyü Belirtileri

Rahmani büyüler için bahsettiğimiz durumlardan belli başlısı şeytani büyüler için de geçerlidir. Her şeytani büyünün belirtisi birbirinin aynısı olmamaktadır. Bu nedenle türlerine göre büyü belirtileri nelerdir diye sorulduğunda net bir yanı almak mümkün olmayacaktır.

Fakat şeytani niyetler ile yapılan büyülerin göstereceği belirtiler, diğer şeytani büyülerin belirtileri ile ortak özelliklere sahiplerdir. Yani az da olsa bir tür kategorize etme şansı vardır. Fakat büyü belirtileri hakkında bilgi almak isteyenlere önerimiz spesifik olarak araştırmalar yapmalarıdır. Belirtilerini merak ettiğiniz büyülere dair özel araştırmalar yapmanız daha güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here