Büyü Bozan Medyum Hoca

Büyü bozmak, büyü ritüellerinin yapımından çok daha meşakkatli bir işlemdir. Çünkü büyü yaparken izlenen belli bir yol, uygulanan belli bir metot ve bağlı kalınan belli bir tarif vardır. Fakat büyü bozarken medyumların inisiyatif alması ve duruma göre hareket etmesi gerekebilir. Büyü bozan medyum hoca arayanların tüm bu gereklilikleri karşılayabilecek medyumlardan yardım alması çok mühimdir.

Büyü bozma işlemlerinin yapılabilmesi için öncesinde büyü tespiti yapmak gerekecektir. Tespiti yapılmayan bir büyünün bozulması hem daha zor olacaktır hem de tehlike teşkil edecektir. Çünkü büyünün tespiti yapılmaz ise ne tür bir büyü bozma işlemi uygulamak gerektiği de bilinemez.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyü bozma yaptırmak isteyenlerin büyü tespiti yaptırmasının önemini anladığınızı düşünüyoruz. Büyü tespiti için yönelebileceğiniz en etkili iki yoldan söz edebiliriz. Birinci yol medyum hoca bakımı yaptırmaktır. Medyum hoca bakımları ile üzerinizdeki büyünün tespiti kolaylıkla yapılabilir. İkinci yol ise büyüyü bozduracağınız medyumun enerjinize bakmasıdır.

Özel medyumlar, insanların enerjilerini sezebilir, hissedebilirler. Eğer bir kişi büyüye maruz kalmış ise, işinde iyi ve uzman olan medyumlar bunu hissedebilecektir. Bu yeteneğinin üzerine giden medyumlar, insanların üzerindeki büyünün spesifik olarak tespitini yapabilecektir. Eğer medyum seçiminizi doğru bir şekilde yaparsanız büyü bozdurmak için büyü tespiti işlemini ayrıca yaptırmanıza gerek bile kalmayabilir.

Evde Büyü Bozulur Mu?

Büyü bozma söz konusu olduğunda insanların en büyük merak konularından birisi de büyü bozma işlemlerinin evde yapılıp yapılamayacağıdır. Büyü bozma çalışmalarının bir hayli meşakkatli olduklarından söz etmiştik. Fakat yine de evinizde uygulayabileceğiniz basit büyü bozma ritüelleri vardır. Bu işlemlerin sadece temel, basit büyüleri bozmak için yapılabileceğini bilmelisiniz. Kötü niyet büyüleri, kara büyüler, papaz büyüleri veya insana manevi, ruhsal, fiziksel zararlar veren büyüler sadece medyumlar tarafından bozulabilir.

Bu tür büyülerin amatör kişiler tarafından gerekli bilgi ve tecrübe olmadan bozulmaya çalışılması, kişiyi büyük bir riske sokacaktır. Böyle bir risk alınmamalı ve büyü bozan medyum hoca arayışı özenle sürdürülmelidir. Doğru medyumdan yardım alarak üzerinizdeki büyülerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar büyü bozma işlemi yaptırmak istiyorum eğer mümkünse kendim de yapmayı deneyebilirim ama hiçbiryerde düzgün bi büyü bozma tarifi bulamadım bu işlem için kime gitmemi önerirsiniz. veya siz kendiniz yapıyor musunuz bu tür işlemler??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here