Büyücü Medyum Nedir

Büyü yaptırmak isteyen çok sayıda insan vardır. Fakat büyü yaptıran herkes istediği sonuçları alamamaktadır. Bunun iki sebebi vardır. Birinci sebep insanların sahtekar medyumların tuzaklarına düşmesidir. İkinci sebep ise istenen sonuçları veremeyecek bir büyüyü yaptırmak üzerine yanlış karar alınmasıdır. Büyücü medyum nedir yazımızda bu iki sorundan da kaçınmanın yolunu öğreneceksiniz.

Büyü yaptırmak isteyenlerin en çok önem vermesi gereken konu, yaptıracakları büyüye dair araştırma yapmak olmalıdır. Eğer yaptıracağınız büyü hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmazsanız, istediğiniz sonuçları elde edememe ihtimaliniz bir hayli yükselecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına araştırma yapmanın ne kadar mühim olduğunu idrak etmeli ve konuyu ciddiye almalısınız.

Büyücü Medyum Kime Denir

Büyü yaptırmak isteyenlerin tercihi büyücü medyumlara yönelik olmalıdır. Her medyum hoca büyü yapma üzerine uzman değildir. Kimisi dua işlemlerine uzmandır, kimisi büyü bozma işlemlerinde, kimisi ise büyü yapma konusunda tecrübelidir. Büyü yaptırmak ve istediğiniz şekilde sonuç alabilmek istiyorsanız medyum seçiminizi özenle yapmalısınız.

Büyücü medyum nedir diyenler için kısaca bu ismin kimlere söylendiğini de açıklayalım. Büyü işlemlerine ve büyülü ilimlere yönelik yıllar boyu çalışmalar yapmış, konuda ustalaşmış medyumlara büyücü medyum denilir. Dua işlemlerinde aynı çalışmaları yapanlara ise duacı medyum denilir. Onların dışında bioenerji uzmanları, metafizik uzmanları ve parapsikoloji uzmanları gibi uzmanlık alanları da vardır.

Büyücü Medyum Hoca Yorumları

Büyücü medyumlar ile iletişime geçebilmek için öncelikle sahtekar medyumlara karşı önlem almanız gerekir. Bunun için sahtekar medyumların kimleri hedef aldıklarını bilmelisiniz. Sahtekar ve dolandırıcı medyumların hedef kitlesi, büyü yaptıracağı zaman özensiz, sabırsız davranarak gerekli araştırmaları yapmayan kişilerdir. Eğer yaptırmak istediğiniz büyüye dair bilgi edinir, araştırma yaparsanız, sahtekar medyumlar ile görüşmeniz halinde onların sizlere söyleyecekleri yalanları ve çarpıtılmış bilgileri fark edebilirsiniz.

Böylece görüştüğünüz bir medyum hocanın sahtekar olup olmadığını anlayabilirsiniz. Büyücü medyum hocalara ulaşabilmek için ise, daha önce büyü yaptırıp iyi sonuç almış kişilerin medyum hoca yorumlarına göz atabilirsiniz. Böylece büyülerden iyi sonuç alan kişilerin hangi büyücü medyumları tercih ettiklerini öğrenebilirsiniz.

1 YORUM

  1. hocam merhabalar aşık etme üzerine büyü yaptırmak istiyorum iki yıldır sevdiğim birisi var kendisi de halen bekar bende artık onunla kavuşmak istiyorum bana aşık olsun diye işlem yaptırcam siz yapıyormusunuz bu işlemleri size nasıl ulaşabilirim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here