Büyü Bozan Medyumlar

Büyülerin iyi niyetler ile yapılması mümkün olduğu gibi kötü niyetler ile yapılmaları da endişe verici bir ihtimaldir. Büyülerin öte alemsel enerjiler yönlendirilerek yapıldığı bilinir. Bu enerjiler belli etkilere vesile olacaktır. Eğer büyü ritüeli kötü niyetler ile uygulanır ise büyünün etkileri iyi sonuçlara vesile olmak yerine dehşete düşürecek sonuçlara yol açacaktır. Bu durumda insanların büyü bozan medyumlar ile iletişime geçmesi gerekebilir.

Büyülerin kötü niyetlere alet edilmesi halinde korkunç sonuçları olabilecektir. Büyülerin korku dolu etkilerinden kurtulabilmenin tek yolu ise büyü bozma işlemlerine başvurmaktır. Çünkü büyülere karşı uygulanabilecek en etkili müdahale, doğru ve uygun büyü bozma ritüelini yaptırmak olacaktır. Büyü bozma işlemlerinin doğru seçilmesi de bu aşamada büyük bir önem taşımaktadır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyü bozma işlemlerinin temel bir işleyişi olduğu söylenebilir. Bahsettiğimiz öte alemsel enerjiler varlıklarını üç farklı halde sürdürebilirler. Pozitif hal, negatif hal ve nötr halden oluşan bu enerjilerin büyü ritüellerinde kullanılmaları mümkündür. Fakat nötr haldeki enerjilerin bir büyünün yapımında kullanılabilmesi için önce başka işlemlere tabi tutulması, negatif veya pozitif hale getirilmesi gerekmektedir.

Bu enerjiler yoktan var edilemedikleri gibi yok edilemezler de. Bu sebeple büyü bozma çalışmaları yaparken negatif veya pozitif enerjilere belli işlemler uygulanır ve onlar nötr hale getirilir. Büyü bozma işlemlerinin işleyişindeki temel bundan ibarettir. Tabi durum böyle olduğu için büyü bozma işlemlerini hafife almak doğru olmayacaktır.

Kimler Büyü Bozabilir

Büyü bozan medyumlar, büyü bozma işlemlerini layığı ile yapabilecek hale gelmek için yıllarını bu işlemleri çalışarak geçirirler. Büyü bozmak, büyü yapmaktan çok daha meşakkatli bir iştir ve büyük bir özen ister.

Eğer size yapılan bir büyüyü ciddiye almaz ve bozdurmazsanız o büyü giderek daha büyük sorunlara yol açacaktır. Fakat büyünün bozumu sizin tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir iş değildir. Bu sebeple büyü bozma konusunda uzman olan bir medyum ile çalışmanız gerekecektir. Doğru medyum hoca ile iletişim kurar ve büyü bozma işleminin layığı ile yapıldığına emin olursanız istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here