Büyü Çeşitleri Kaça Ayrılır

Büyülü ilimlere olan ilgi arttıkça insanların büyü çeşitleri ve etkileri hakkındaki araştırmaları yoğunlaşır. Fakat büyü çeşitleri kaça ayrılır gibi soruların doğru yanıtlarını her platformdan edinmek mümkün değildir. Araştırmalar doğru siteler üzerinden yapılmaz ise kötü sonuçlar doğması olasıdır.

Büyü yaptırmayı arzu edenlerin başarılı sonuçlar alabilmek için ilk önceliği bilgi edinmek olmalıdır. Yaptıracağınız büyü işlemine dair bilgi sahibi olmanız size pek çok konuda fayda sağlayacaktır. İlk olarak büyü yaptırma amacınıza en iyi biçimde hitap edebilecek büyü işlemini seçmelisiniz. Bunun için büyü çeşitlerini öğrenmeniz mühimdir. Büyüler onlarca çeşide ve kategoriye ayrılabiliyor olsa da temelde ikiye ayrılırlar.

Rahmani Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri kaça ayrılır diye soranların karşısına onlarca çeşit çıkabilir. Kara büyüler, kırmızı büyüler, ak büyüler, gri büyüler, iyi niyet büyüleri, zararlı büyüler gibi çeşitler dallanır ve budaklanır. Ancak büyülerin ana çeşitleri rahmani ve şeytani şekline iki kategoridir. Rahmani büyüler iyi niyetler güdülere uygulanan büyülerdir.

Fakat her rahmani büyü iyi niyetler ile yapılıyor olsa da her iyi niyet büyüsü rahmani büyü değildir. Rahmani büyüler adı üstünde rahmani niyetler ile uygulanan ve etkileri de rahmani olan çalışmalardır. Fakat kimi iyi niyet büyüleri belli açılardan kötü amaçlara da hizmet edebilmektedir. O işlemler rahmani büyüler arasında sayılmamaktadır.

Şeytani Büyü Çeşitleri

Şeytani büyü işlemleri ise kötü niyetler güdülerek uygulanan büyülerden oluşmaktadır. Kötü niyetlerle, zarar verme gayesi ile yapılan büyüler, şeytani işlemler kategorisine dahil edilebilir. Aslında kara büyüler bu kategoriden ayrı olarak anılsa dahi sığ bakıldığında kara büyüler de şeytani büyüler olarak düşünülebilir.

Yani anlayacağınız üzere büyüler duruma göre onlarca çeşide ayrılabiliyor olsa da temel de iki çeşitten oluşurlar. İyi niyetler ile uygulanan rahmani büyüler ve kötü niyetler ile uygulanan şeytani büyüler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here