Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtileri, her büyüde olduğu gibi niyet ve ritüel gibi adımlar nedeniyle birbirinden farklı şekillerde olabilirler. Çoğunlukla bu türdeki işlemler, eşler arasında yapılır ve eşlerden birinin sadakat duygusunu garantiye almak niyeti söz konusudur. Yani eşin aldatmaya meyil etmemesi ve eşine, evine bağlı olması için yapılır. Ancak çoğunlukla bu şekilde yapılıyor olsa bile her zaman niyet böyle değildir. Bazen insanları kullanmak ve onların duyguları nedeniyle faydalanmak için de kullanılabilmektedir.

Eğer bağlama büyülerinde tek bir niyet varsa ve bu niyet kısmen de olsa iyi bir amacı içeriyor ise, büyü ortaya aşırı belirtiler çıkartmayacaktır. Bu nedenle herhangi biri tarafından fark edilmesi neredeyse imkansızdır. Ancak kötü niyet varsa, kişi bunu hem şiddetli yaşar hem de hayatı hızlı bir değişime uğrar ve belirti olarak gördüğümüz durumlar da bu şekilde ortaya çıkar.

Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Belirti Verir?

Büyü yaptıran biri olduğunuzu ve bu büyüyü kötü bir niyetle yaptırdığınızı düşünelim. Bağlama büyüsü yaptırdığınız kişi, size karşı koşulsuz şartsız, sorgulanamaz bir bağlılık hissedecektir. Bu yüzden sizin istediğiniz her şeyi yapmaya gayret eder ve arzularınız onun için en önemli şey haline gelir. Bu durumda siz ne isterseniz, etki ve belirtiler de o yönde değişir.

  • Büyü yapılan kişinin, bilinen ve tanınan benliğinden uzaklaşması.
  • Kendi karakteri ile alakasız ve bağımsız kararlar alması.
  • Hayatındaki insanları uzaklaştırması ve hızlı bir şekilde yalnız kalması.
  • Anne ve babasına sırtını dönmesi gibi durumlar.

Kötü Niyetli Bağlama Büyüleri Bozulabilir Mi?

Herhangi bir büyü, niyeti ve amacı önemsenmeksizin büyü bozma süreçlerine tabii tutulabilir. Ancak iyi niyetle yapılan büyüleri fark etmek imkansıza yakın olduğu için, fark edilmesi güç durumlardır ve genellikle de bozma süreçlerine dahil edilmez. Bu yüzden büyü bozma gibi adımlar kötü büyüler için geçerli görülür. Ancak büyü yaptıran kişi, bu durumun ortaya çıkmaması için her şeyi yapacaktır. Bu yüzden bağlama büyüleri, bozması ve fark etmesi zor büyüler arasında yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here