Ak Büyü Çeşitleri

AK büyüler, iyi niyetler ile yapılan ve iyi etkileri olan büyülerdir. Kara büyülerin zıttı olarak değerlendirilebilecek ak büyüler, iyi niyetlere hizmet eden işlemlerdir. İyi niyetler ile yapılabilecek pek çok farklı büyü işlemi vardır. Ak büyü çeşitleri arasında yer alan büyülerden bahsederek ak büyü yaptırmayı düşünenlerin sorularına yanıt vermeyi hedefliyoruz.

Ak büyü yaptırmadan önce ne niyetle büyü yaptıracağınıza karar vermelisiniz. Ak büyüler ile bağlama, kısmet açma, huzur verme, bereket arttırma, şifa sağlama ve bunlar gibi işlemler yapılabilmektedir. Bir büyünün ak büyü yöntemleri ile yapılması durumunda kötü niyetlere alet edilmesi mümkün değildir.

Ak Büyüler Hangileridir

İnsanlar bağlama veya bereket verme gibi büyüleri dahi kötü niyetler ile kullanabilirler. Bu işlemlerin çıkar güdülerek yapılabilmesi için kötü niyetli büyülerin yöntemleri ile yapılmaları gerekir. Aç gözlülük yüzünden bereket büyüsü yaptıranlar, evli kişileri kendilerine bağlamak için bağlama büyüsü yaptıranlar vardır. Fakat bu gibi işlemleri ak büyü yöntemleriyle yapmak mümkün değildir. Çünkü ak büyülerin iyi niyetler dışında kullanılması sonuç vermeyecektir.

Ak büyülerin yapımı ile ilişkilerinde sorun olan çiftler barıştırılabilir, huzuru kaçmış aileler huzur bulabilir ve rahatsızlığı olan kişiler şifa görebilir. Büyünün yapımı ile iyi niyete hizmet edecek etkiler ortaya çıkacaktır. Ak büyü çeşitleri arasından en çok tercih edilenler kısmet açma, huzur verme ve evlenme büyüleridir. Bu işlemlerin yapımı ile insanlar istedikleri yönde iyi sonuçlar alabilirler.

Ak Büyü Yapan Medyumlar

Ak büyülerden istenilen sonuçların alınabilmesi için gerekli koşulların sağlanması şarttır. Ak büyüler meşakkatli ritüelleri olan büyülerdir. Bu işlemlerin layığı ile yapılması mühimdir. Aksi takdirde büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer büyünün tutması isteniyorsa uzman bir medyumdan yardım almak şarttır.

Ak büyü işlemlerini her medyum başarıyla yapamaz. Büyünün zor ritüeli ak büyülerde uzman bir medyum tarafından başarıyla tamamlanmalıdır. Ancak ve ancak bu sayede istenilen sonuçları almak mümkün olacaktır. Büyünün tutması için ritüelinin hakkıyla tamamlanması büyük önem taşır. Amatör kişilerin ak büyü yapma girişimleri hayal kırıklığı ve pişmanlık yaşatacaktır. Büyüyü yaptırmak isteyenlere önerimiz medyum seçimlerini özenli bir şekilde yapmalarıdır.

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar ak büyüler ile bereket açtırmak mümkünmü? bizim bereketimiz artsın istiyorum artık çok zorlanıyoruz bu hayata uyum sağlamakta bir yol gösterirmisiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here