Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

Büyü ritüelleri ve manevi çalışmalar birçok farklı niyete hizmet edecek şekilde yapılabilirler. Büyülerin iyi niyetler ile yapılması üzerine hayırlı sonuçlara vesile olacağı bilinir. Fakat öte yandan kötü niyet büyüleri, insanları dehşete düşürecek etkilere yol açacaktır. Bu nedenle insanlar büyü çeşitleri nasıl bozulur diye sorarlar.

Bir büyünün bozulmak istenmesi için etkilerinin istenmemesi gerekir. Büyülerin etkilerinin istenmemesi için illa kötü niyetli büyüler olması şart değildir. İyi niyet büyülerinin etkileri de istenmeyebilir. Kişi yaptırdığı büyünün etkilerini zamanla istemediğine karar verir ise büyünün bozulması gerekecektir. Bu durumda yapılmış olan büyüye uygun bir büyü bozma çalışması yapılacaktır.

Hangi Büyü Çeşitleri Bozulabilir

Büyülerin yapımı sırasında öte alemsel enerjiler kullanılmaktadır. Bu enerjiler üç farklı halde bulunmaktadır. Pozitif enerjiler, nötr enerjiler ve negatif enerjiler vardır. Nötr enerjilerin herhangi bir işlem geçirmeden büyü ritüellerinde kullanılması mümkün değildir. Öncelikle pozitif veya negatif enerjiler haline getirilmeleri gerekecektir. Pozitif enerjiler iyi niyet büyülerinin yapımında kullanılmaktadır. Negatif enerjiler ise kötü niyet büyülerinin yapımında kullanılacaktır.

Bu enerjilerin büyü ritüellerinde kullanımı sırasında belli işlemlerden geçmesi gerekir. Büyülü enerjiler hangi halde olursa olsun yönlendirilmeden önce büyünün niyeti ile işlenmelidir. Ardından büyü ritüeli tamamlanabilecektir. Kötü niyet büyüleri bozulabileceği gibi iyi niyet büyülerinin de bozulması mümkündür. Kimisi yaptırdığı iyi niyet büyülerinin etkilerden de pişmanlık duyup o büyüyü bozdurmak isteyebilir.

Büyü Çeşitlerini Kimler Bozabilir

Büyü çeşitleri nasıl bozulur denildiğinde konu yine büyülerde kullanılan enerjilerin hallerine gelecektir. İyi niyet büyülerinin bozulabilmesi için pozitif enerjilerin özel ritüeller aracılığı ile nötr hale getirilmesi gerekecektir. Aynı şekilde kötü niyet büyülerini bozarken ise o büyülerin negatif enerjileri nötr hale getirilecektir.

Enerjilerin hallerinin pozitif veya negatiften nötr hale getirilmeleri ile büyünün etkileri sonlanacaktır. Fakat direkt olarak sonlanması beklenmemelidir. Bu enerjilerin değişiminin ardından kısa bir süre geçmesi gereklidir. Büyüyü bozduran kişiler daha çok önlem almak isterse enerjiden arındırma işlemi yaptırarak geride kalan nötr enerjilerin bağını da koparabilirler. Bu sayede gelecekte kendilerine kolaylıkla büyü yapılması ihtimalinden kurtulurlar.

1 YORUM

  1. İyi akşamlar büyü bozmak için evimde yapabileceğim bir ritüel varmı? internette bir işlem gördüm dua falan okudum evde ama üç hfta oldu sonuç yok kesin tutan bir işlem önerebilirmisiniz??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here