Büyü Bozma Malzemeleri

Büyüler, iyi etkileri olduğu kadar kötü etkileri de olabilen manevi çalışmalardır. İyi niyetler ile yapılan birçok büyü vardır ve bu büyülerin hayırlı etkileri olmaktadır. Fakat öte bir yandan kötü niyet büyüleri, insana büyü bozma malzemeleri nelerdir ve büyü nasıl bozulur diye sordurur.

Kötülük için yapılan büyülerin pek çok açıdan zararlı yönleri vardır. Fiziksel zarara yol açan büyüler kişide gezici ağrılara ve benzeri fiziksel rahatsızlıklara yol açabilirler. Ruhsal zararları olan büyülerin ise depresyona sokma, anksiyeteye sebep olma, delirtme ve benzeri daha birçok korkunç etkisi olabilmektedir. Büyülerin manevi zararları olacak şekilde yapılması da mümkündür. Bu durumda mutlu çiftlerin ayrılması, huzurlu yuvaların yıkılması, bereketlerin ve huzurların kaçması olasıdır.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Tüm bu kötü niyet büyülerinin bir yaptıranı olduğu gibi bir de maruz kalanı vardır. Bu tür büyülerin etkilerine maruz kalan kişiler doğal olarak bu etkilerden kurtulmak isterler. Eğer sizin de üzerinizde herhangi bir şekilde zararları olan bir büyü var ise büyü bozma ritüellerini yapabilmek için gerekenleri bilmenizde fayda vardır.

Evde büyü bozma malzemeleri, insanların bu konuda en çok merak ettiği şeylerdir. Peki bu malzemeler nelerdir derseniz hemen açıklayalım. Evinizde büyü bozmak için kullanabileceğiniz materyaller; bir kova su, saf sirke ve kurutulmuş adaçayı yapraklarıdır.

Evde Büyü Bozma Tarifi

Evde büyü bozma işlemi için öncelikle sirke, bir kova suya karıştırılır. Ardından bu su ile evin bütün zeminleri silinir. Sonrasında ise kuru adaçayı yaprakları yakılır ve tütsü misali evin içerisinde gezdirilir. Bu esnada her odanın kapı eşiğinden içeriye 7 kere Ayetel Kürsi okunmalıdır. Tüm bu işlemlerin tamamlanması ile evin pencereleri açılarak ev havalandırılmalıdır.

Aynı işlemler 3 gün ara ile 3 kere tekrar edilmelidir. Böylece evinizde, hanenize ve tüm ailenize etki eden büyüler ile bireysel etkisi olan büyüler de bozulabilecektir. Fakat evde yapılan büyü bozma işlemleri yeterince kuvvetli olmadıkları için her büyünün bozumunda kullanılamazlar. Kuvvetli büyülerin bozumu için uzman bir medyumdan yardım almak tek çareniz olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here