Kara Büyü Çeşitleri

Antik çağlardan beri uygulanmakta ve o türetildiği günden bu güne insanların içine korku salmakta olan kara büyüler, oldukça fazla çeşide sahiptir. Kara büyü çeşitleri arasından farklı niyetlere yönelik yapılan birçok uygulama vardır. Ancak tüm bu uygulamalar lanetli enerjiler kullanılarak uygulandıkları için tehlikeli yönlere sahip olabilmektedirler.

Kara büyü yaptırmak isteyen kişilerin genellikle intikam almak veya ders vermek istedikleri kişiler vardır. Belli durumlarda kara büyü ritüellerinden kötü enerjilerin etkisinden çıkmak için de yararlanılır. Fakat bu gibi çalışmalar, büyülü ilimlerde belli hikmetlere erişmiş usta medyumlar tarafından başarıyla gerçekleştirilebilir.

En Kuvvetli Kara Büyüler

Kara büyü çeşitleri arasında kuvvetli uygulamalar da vardır, daha zararsız uygulamalar da. Gelmiş geçmiş en kuvvetli kara büyü işlemlerinin zinde insanları yataklara düşürdüğü bilinir. Aklı başında olanı delirtecek, huzuru yerinde olanın yuvasını yıkacak kara büyüler mevcuttur. Tüm bu işlemler doğru medyum tarafından yapılır ise kuvvetli şekilde tesir edebilir.

Eğer bir düşmanınız veya hayat içinde size zarar veren birisine kara büyü yaptırmayı planlıyorsanız doğru araştırmaları yapmanız mühimdir. Gerekli araştırmalar yapılmadan kara büyülere girişmek büyük bir risk almak olacaktır. Kuvvetli tesirleri olan kara büyü ritüelleri sırasında en ufak bir hata dahi yapılması, büyüyü yaptıran kişiyi risk altına sokacaktır.

Kara Büyüler Tehlikeli midir?

Kara büyü yaptırmadan önce yaptıracağınız kara büyü işlemine yönelik detaylı araştırmalar yapılmalıdır. Böylelikle o işlemin içerdiği tehlikeleri, etkilerini, en iyi kimler tarafından yapıldığını ve yan etkilerini öğrenebilirsiniz.

Hoşunuza gitmeyen detaylar olur ise farklı bir kara büyü uygulamasına veya çeşidine başvurabilirsiniz. Medyum seçimini sırasında da kara büyülerde uzman medyumlara dair araştırmalar yürütmeniz mantıklı bir adım olacaktır. Bu sayede büyü ritüelinde hata yapılması ihtimali düşer ve risk altına girmezsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here