Kesin Tutan Büyü Çeşitleri

Büyü yaptırmak isteyen kişiler, yaptıracakları büyünün en olduğu fark etmeden aynı soruları sorabilirler. Büyü yaptırma isteği olan birçok insanın ortak meraklarından birisi de büyülerin tutma ihtimalleridir. Kesin tutan büyü çeşitleri, büyülü ilimlere dair yapılan araştırmaların başında gelir. İnsanların en çok araştırdığı konulardan birisi kesin tutan büyülerdir.

Çünkü büyü yaptıran kişiler, yaptırdıkları çalışmalardan kesin sonuçlar alabilmek isterler. Özellikle sahtekar medyumların sayısının artması ile insanların medyumlar tarafından dolandırılma ve istedikleri sonuçları alamama endişesi daha da artmıştır. Bu sebeple bu gibi soru işaretleriyle sık karşılaşmamızı doğal buluyoruz. Fakat büyülerin tutma ihtimalleri değişken olabilmektedir. Büyü yaptıracak kişiler bunun bilincinde olmalıdırlar.

Kesin Tutan Büyüler Hangileridir

Kesin tutan büyüler denildiğinde insanın aklına uygulanan tariften ötürü kesin tutan büyüler gelebilir. Fakat bir büyünün tutma ihtimalinin büyünün tarifiyle alakası oldukça azdır. Büyü tariflerinin büyülerin tutma ihtimaline tek bir etkisi vardır. Belli büyü tarifleri daha etkili büyülerin yapılmasını sağlamaktadır. Doğal olarak daha kuvvetli tesirleri olan büyülerin tutma ihtimali bir nebze de olsa artar.

Fakat büyülerin tutma ihtimalini büyü tarifi ile bağdaştırmamak gerekir. Çünkü büyülerin tutma ihtimalinde değişikliğe yol açan daha önemli etkenler vardır. Bu etkenlerin başında büyüyü yapan medyumun nitelikleri gelmektedir. Hemen ardından büyü ritüelinin ne kadar özenli yapıldığı yer alır. Bu gibi detaylara dikkat edilir ise büyünün tutma ihtimali yükselecektir.

Kesin Tutan Büyüler Nasıl Yapılır

Kesin tutan büyü çeşitleri gibi bir kategori mevcut değildir. Fakat büyülerin kesin tutmasını sağlamak veya tutma ihtimallerini yükseltmek mümkündür. Bunun için dikkat etmeniz gereken ilk şey doğru medyum seçimini yapmaktır. Bir büyünün kesin tutabilmesi için uzman bir medyum tarafından yapılması şarttır.

Yani evinizde uygulayabileceğiniz bir kesin tutan büyü tarifi yoktur. Büyüler medyum olmayan kişiler tarafından yapılır ise tutmayacaklardır. Çünkü medyumlar büyüleri yapabilir hale gelmek ve büyülerde uzmanlaşabilmek için on yılı aşkın sürelerce büyülere dair çalışmalar yaparlar. Bu sayede gerekli niteliklere sahip olurlar. Bu niteliklerden yoksun kişilerin büyü yapması ve kesin tutmasını sağlaması olası değildir.

1 YORUM

  1. kesin tutan aşk büyüsü varmıdır? öyle bir işlem olurmu kimisi diyor aşk büyülerinin tutma ihtimali düşüktür hiçbiri kesin tutmaz ama başkasıda kesin tutan aşk büyüsü diye yazı paylaşmış hangisi doğru??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here