Kolay Büyü Çeşitleri

Büyülü uygulamalar ve manevi ilimler, pek çok durumda insanı isteklerine kavuşturacak veya zor durumlardan kurtaracak etkilere sahip olabilmektedir. Ancak tüm bu etkiler tek bir büyü ile sağlanmamaktadır. Büyüler geniş bir skalaya sahiptir. Kolay büyü çeşitleri de bu skalada yer alan büyülü uygulama türlerinden biridir.

Büyüler, onlarca çeşide sahiplerdir ve tüm bu çeşitlerin farklı kullanım alanları vardır. Kimisi düşmanlarına büyü yaptırmak ister, kimisi ise sevdiklerine. Bazısı ise kendisine büyü yaptırır ve manevi sonuçlar bekler. Bu gibi farklı durumlarda tahmin edersiniz ki birbirinden farklı büyülere başvurulacaktır. O nedenle insanlar büyüler arasındaki seçimleri yapmakta zorluk çekebilir. Büyülerin çeşitlere ve kategorilere ayrılmasının nedeni de bu zorluğa çözüm getirmektir.

Yapımı Kolay Büyüler

Antik çağlarda büyüler ilk türemeye başladığında bu kadar fazla büyü çeşidi yoktu. Tabi ki yine birkaç büyü çeşidi mevcuttu. Fakat iyi niyetle yapılan büyüler, kötü niyetle yapılan büyüler ve kara büyüler gibi en temel büyü çeşitleri bilinmekteydi.

Zaman geçtikçe şamanlar veya günümüzdeki isimleri ile medyumlar, yeni büyü uygulama yöntemleri geliştirdiler. Bu yenilikler ve gelişimler büyülerin çeşitlenmesini sağladı. Günümüzde sadece aşık etmek için yaptırılabilecek onlarca büyü vardır. Bu kadar büyü arasından seçim yapmak kolay olsun diye büyüleri kategorilere ayırmak ve sınıflandırmak gerekir. Kolay büyü çeşitleri ise kendi içinde kategorilere ayrılan büyüleri barındırır.

Kolay Büyüler Evde Yapılabilir mi?

Yapımı kolay olan büyüler arasında iyi niyet büyüleri de vardır kötü niyet büyüleri de. Aşık etmek, bağlamak, kısmet açmak, ayırmak, huzursuzluk veya çeşitli zararlar vermek ve benzeri pek çok niyetle uygulanabilecek kolay büyüler mevcuttur. Fakat bir büyünün kolay olması demek medyum olmayan kişilerce yapılabileceği anlamına gelmemektedir.

Eğer evinizde kendi başınıza bir uzmandan yardım almadan büyü yapmak istiyorsanız boşa ümitlenmeyin deriz. Çünkü bu imkansızdır. Evinde kendisi büyü yapan kişilerin uzman bir medyumun talimatlarını takip etmesi gerekmektedir. Kolay büyülerin yapımı için dahi bir medyumun desteğine ihtiyaç duyulur. Çünkü kimi aşamalarda medyumların gerçekleştirebileceği işlemlerin uygulanması gerekebilir. O nedenle sizlere önerimiz, büyü yapma girişiminde bulunup kendinizi riske atmak yerine uzman medyum arayışına girmenizdir.

1 YORUM

  1. Merhabalar ben de evimde büyü yapmak istiyorum bağlama için. Sevgilimin başkasıyla konuştuğundan şüphe ettiğim için kendine bağlama büyüsü yapmak istiyorum ama bağlılık büyüleri evde yapılamaz diye okudum medyum gerek diye yazan siteler var doğru mu bu? yapılamaz mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here