Gri Büyü Çeşitleri

İyi niyetler ile yapılabilen büyüler olduğu gibi, kötü niyetler ile yapılabilen büyüler de vardır. Fakat bir de ikisinin arasında yer alan büyü çeşitleri vardır. Bu büyülere gri büyü çeşitleri ismi verilir. Gri büyüler, hem iyi niyetler ile hem de kötü niyetler ile yapılabilen büyülerdir. Bu işlemler de kendi içlerinde iki çeşide ayrılmaktadır.

Gri büyülerin çift ağızlı çeşitleri, iki farklı niyetle yapılabilen büyüleri içerir. Bu işlemler büyü ritüelinde ufak değişimler yapılarak uygulanır. Büyünün ritüeli sırasında ufak bir detay değiştirilerek iki farklı ritüel yapılabilir. Böylece aynı büyü iyi niyetli bir işlem olarak yapılabileceği gibi, kötü niyetli bir işlem olarak da uygulanabilir.

Gri Büyüler Hangileridir

Gri büyülerin çift ağızlı olmayan çeşitleri ise tek bir büyü işleminin iyi veya kötü niyetle kullanılabilmesi şeklinde işlemektedir. Bu işlemlerin yapımı sırasında büyünün ne niyetle yapıldığı önemlidir. Büyü ritüeli aynı kalsa dahi büyünün yapılış niyeti farklı olursa büyünün etkileri de farklı olacaktır.

Fakat gri büyü çeşitleri bununla da sınırlı değildir. Yapılış niyeti ne iyi ne de kötü olan büyüler de gri büyülere dahildir. Yani iyi bir niyete veya kötü bir niyete hizmet etmeyen büyüler. Gri büyülerin bu kadar farklı çeşidi olsa dahi en sık kullanılanları çift ağızlı büyülerdir. Çift ağızlı büyülerden en sık tercih edilenler ise biber büyüsü, sabun büyüsü ve kaşık büyüsüdür.

Gri Büyülerin Etkileri Nelerdir

Saydığımız üç işlemin de benzeri uygulanışları, yapılış niyetleri ve etkileri vardır. Biber büyüsü, hem ayırma hem de aşık etme niyetleri ile yapılabilen bir büyüdür. Sabun büyüsü ise soğutma ve bağlama niyetleri ile yapılabilmektedir. Kaşık büyüsü ise ayırma ve bağlama niyetleri ile uygulanır.

Bu işlemlerin çift ağızlı büyüler olması, yapılışlarındaki tek bir değişikliğin büyünün sonucunu tamamıyla değiştiriyor olmasından kaynaklanır. Gri büyülere başvuracak olan kişiler büyüler hakkında yeterli bilgi dağarcığına sahip olmalıdır. Aksi takdirde büyünün sonuçlarını tamamıyla değiştirebilecek bu etkenler doğru kullanılamaz. Gri büyülerin yanlış yapılması halinde istenilen sonucun tam tersine yol açılabilir. Bu gibi durumlar yaşamamak için büyünün yapımı sırasında uzman bir medyumun desteğine başvurmanızda fayda vardır.

1 YORUM

  1. hocam merhabalar iyi niyetli aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bu işlemin iyisi kötüsü olurmu emin değilim danışmak istedim yanlış bir şey yaptırmak istemem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here