Süryani Büyüsü Çeşitleri

Süryani büyüleri, antik çağlarda ortaya çıkmış eski ve kuvvetli büyülerdir. Kökeni antik çağlara dayanan süryani büyüsü çeşitleri, süryani kabilelerindeki şamanlar tarafından türetilmişlerdir. Bu büyülerin günümüzdeki haline gelmeleri yüzlerce yıl süre çalışmalar ile gerçekleşmiştir. Büyüyü türeten şamanlar nesiller boyunca bu işlemleri en iyi hallerine getirmek için çaba harcamışlardır.

Süryani büyülerinin gelmiş geçmiş en kuvvetli büyüler arasında yer aldığı büyülere aşina kişiler tarafından bilinmektedir. Peki bu işlemlerin normal büyülerden farkları nedir, ne açıdan daha kuvvetlidirler diye sorabilirsiniz. Bu sorularınızın yanıtlarını yazımızda vererek merakınızı gidereceğiz. Yazımızda ayrıca süryani büyülerinin ne gibi çeşitleri olduğundan da bahsedeceğiz.

Süryani Büyüleri Hangileridir

Süryani büyülerinin pek çok farklı niyetle yapılması mümkündür. Büyüyü yaptırmak isteyenler aşık etme, bağlama, ayırma, huzur kaçırma, bereket açma, soğutma, kısmet açma, kısmet kapama ve bunlar gibi pek çok niyetle süryani büyülerine başvurabilirler. Süryani büyüleri saydıklarımız ve daha birçok niyetle yapılabilen büyü işlemleridir.

Süryani büyülerinin bahsettiğimiz bu niyetler ile yapımları, aynı niyetler ile yapılan normal büyülerden kat ve kat daha kuvvetli etkilere sahiplerdir. Belli bir niyete yönelik büyü yaptırmak isteyen kişiler, süryani büyüleri ile daha iyi sonuçlar alabilirler. Süryani büyülerinin kuvvetli etkilerinin sağladığı bir diğer artı yön ise bu işlemlerin daha kısa sürede sonuç veriyor olmasıdır. Böylece büyülerin etkilerine bir an önce ihtiyaç duyanlar süryani büyülerini yaptırarak kısa sürede istedikleri sonuçlara ulaşabilirler.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Süryani büyüsü çeşitleri arasından yaptırmak istediğiniz işlemleri süryani büyülerinde uzman medyumlara yaptırmanız mühimdir. Çünkü gelmiş geçmiş en kuvvetli büyüler arasında yer alan süryani büyüsü, etkilerinin kuvvetli olması kadar yapımı da zor olan bir büyüdür. Büyünün kuvvetli etkilerinden yararlanmak isteyenler meşakkatli süryani büyüsü ritüelini tamamlayabilecek bir medyum bulmalıdırlar.

Süryani büyüsünü medyum olmayan kişilerin başarıyla tamamlaması imkansızdır. Büyüyü layığı ile yapabilen medyumların da sayısı sınırlıdır. Yani süryani büyüleri her medyum tarafından yapılabilen işlemler değildir. Büyüyü yapacak ve tutmasını sağlayacak medyumun süryani büyülerine yönelik yıllarca çalışma yapmış olması gerekliliklerden biridir.

1 YORUM

  1. Merhabalar ayırmaya yönelik süryani büyüsü yaptırmak istiyorum bu işlemlerin bana bir tehlikesi olurmu? süryani büyüsü olduğu için süryani medyuma mı gitmek gerekir nasıl bulabilirim süryani medyumları? bide günahı varmı süryani büyüsü çeşitlerinden herhangi birinin ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here