Kara Büyü Çeşitleri

Kara büyüler, kökeni antik çağlara kadar dayanan, kötü niyetler ile yapılan büyülerdir. Kara büyülerin geneli zarar verme amaçları ile uygulanmaktadır. Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılması ile büyü yapılan kişi veya kişilere fiziksel ve psikolojik zararlar verilebilir. Kara büyü çeşitleri arasında her tür niyete yönelik yapılabilecek kara büyü işlemleri vardır.

Kara büyü yaptırmak isteyenlerin büyüyü yaptıracakları medyum hocaları büyük bir özen ve dikkat ile seçmeleri çok mühimdir. Çünkü kara büyülerin yapımı sırasında gerekli niteliklerden yoksun kişiler yer alır ise büyünün istenmeyen sonuçlara yol açması gibi bir ihtimal söz konusu olacaktır.

Kara Büyülerin Etkileri

Kara büyü yapılan kişilerde fiziksel ve psikolojik her türlü zarar görülebilir. Büyünün etkisi altındaki kişilerin ne gibi etkilere maruz kalacağı, hangi kara büyü işleminin yapıldığına bağlı olarak değişir. Büyü yapılan kişiyi maruz bırakmak istediğiniz duruma yönelik bir kara büyü seçmenizi öneririz. Büyüyü yaptırmadan önce kara büyülere yönelik ciddi ve özenli araştırmalar yapmak önem taşır.

Aksi takdirde büyü yaptırdığınız kişi veya kişilerin istediğiniz etkilerden farklı etkilere maruz kalmasına sebep olabilirsiniz. Büyüyü yaptırmadan önce yaptıracağınız büyü işleminin ne gibi sonuçları olabileceğini bilmenizde fayda vardır. Kara büyü çeşitleri arasında gezici ağrılara yol açan, delirten, psikolojiyi altüst eden ve benzeri etkilere sebep olabilen büyüler vardır. Bu büyülerden hangisini yaptırmak istediğinize karar vermeden önce hepsini araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kara Büyüler Tehlikeli Mi?

Kara büyü yaptıracağınız kişinin ne gibi etkilere maruz kalabileceği hakkında fikir edindiğinizi düşünüyoruz. Şimdi ise kara büyülerin yan etkilerinden bahsedelim. Kara büyülerin ritüelleri büyük bir incelik gerektirir. Gerekli niteliklerden yoksun kişilerin özensizce yapacakları kara büyüler yan etkilere yol açabilir.

Kara büyülerin doğru kişilerce yapılmaması durumunda büyüyü yaptıran kişiye de etkileri olabilir. Büyünün korkunç yan etkilerine maruz kalmamak için kara büyü uzmanı medyumlardan yardım almanızı ve büyüyü onlara yaptırmanızı öneririz. Doğru bir şekilde yapılan kara büyülerin tehlike teşkil eden yan etkileri olmayacaktır. Kara büyüleri hafife almamak ve gerektiği şekilde uygulamak çok büyük önem taşır.

1 YORUM

  1. Merhabalar kara büyü yaptırdığımız kişinin ciddi bir zarar görmesi mümkünmü? Ben sevgilimi elimden alan kişiye huzursuzluk için kara büyü yaptırmak istiyorum ama kızın başına bişey gelsin istemem yani büyünün ölüme yol açması felan olurmu? öyle bir şey olma ihtimali varsa yaptırmak istemem bilen yazabilirmi lütfen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here